1. Головна
  2. /
  3. Про заклад
  4. /
  5. Педагогічний колектив закладу освіти

Педагогічний колектив закладу освіти

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

  • Балінова Валентина Зеноївєвна, спеціаліст першої категорії
  • Болотова Тетяна Миколаївна, спеціаліст другої категорії
  • Ляшенко Олена Вікторівна, спеціаліст першої категорії
  • Пагулич Світлана Іванівна, спеціаліст другої категорії
  • Соловьєва Тетяна Михайлівна, молодший спеціаліст
  • Шачнєва Алла Олександрівна, спеціаліст першої категорії
  • Шульгіна Валентина Миколаївна, спеціаліст другої категорії

Методичне об’єднання вчителів природничо-математичного циклу

  • Шешеня Руслана Миколаївна, спеціаліст вищої категорії
  • Берсан Любов Володимирівна, спеціаліст першої категорії
  • Зелений Сергій Павлович, спеціаліст першої категорії
  • Зелена Тетяна Олексіївна, спеціаліст першої категорії
  • Слободонюк Тетяна Василівна, спеціаліст першої категорії
  • Соромля Олександр Вікторович, спеціаліст першої категорії
  • Трофименко Світлана Володимирівна, спеціаліст вищої категорії
  • Циганков Володимир Олександрович, спеціаліст

Методичне об’єднання вчителів гуманітарного циклу

  • Біблій Тамара Дмитрівна, спеціаліст першої категорії
  • Берсан Любов Володимирівна, спеціаліст першої категорії
  • Слободонюк Тетяна Василівна, спеціаліст першої категорії
  • Рєзнік Наталія Олександрівна, спеціаліст вищої категорії
  • Харланова Тетяна Федорівна, спеціаліст першої категорії

Методичне об’єднання вчителів трудового навчання

  • Білокінь Катерина Миколаївна, спеціаліст
  • Ватаг Володимир Семенович, спеціаліст першої категорії
  • Ватаг Ольга Анатоліївна, спеціаліст першої категорії
  • Гончарова Наталія Георгіївна, спеціаліст першої категорії
  • Зєвакіна Лариса Олександрівна, спеціаліст вищої категорії
  • Слободонюк Тетяна Василівна, спеціаліст першої категорії
  • Соромля Олександр Вікторович, спеціаліст першої категорії
  • Мельник Віра Олексіївна, спеціаліст першої категорії
  • Молявко Тетяна Володимирівна, спеціаліст першої категорії

Методичне об’єднання вчителів-дефектологів

  • Шешеня Руслана Миколаївна, спеціаліст вищої категорії
  • Берсан Любов Володимирівна, спеціаліст першої категорії
  • Білокінь Катерина Миколаївна, спеціаліст
  • Балінова Валентина Зеноївєвна, спеціаліст першої категорії
  • Болотова Тетяна Миколаївна, спеціаліст другої категорії
  • Ватаг Володимир Семенович, спеціаліст першої категорії
  • Ватаг Ольга Анатоліївна, спеціаліст першої категорії
  • Гончарова Наталія Георгіївна, спеціаліст першої категорії
  • Колісніченко Алла Вікторівна, спеціаліст першої категорії
  • Ляшенко Олена Вікторівна, спеціаліст першої категорії
  • Мельник Віра Олексіївна, спеціаліст першої категорії
  • Пагулич Світлана Іванівна, спеціаліст другої категорії
  • Слободонюк Тетяна Василівна, спеціаліст першої категорії
  • Слєпоглазова Валерія Володимирівна, спеціаліст першої категорії
  • Рєзнік Наталія Олександрівна, спеціаліст вищої категорії
  • Трофименко Світлана Володимирівна, спеціаліст вищої категорії
  • Харланова Тетяна Федорівна, спеціаліст першої категорії
  • Шачнєва Алла Олександрівна, спеціаліст першої категорії
  • Шульгіна Валентина Миколаївна, спеціаліст другої категорії

Методичне об’єднання класних керівників

  • Гончарова Наталія Георгіївна, спеціаліст першої категорії
  • Зелений Сергій Павлович, спеціаліст першої категорії
  • Зелена Тетяна Олексіївна, спеціаліст першої категорії
  • Ляшенко Олена Вікторівна, спеціаліст першої категорії
  • Молявко Тетяна Володимирівна, спеціаліст першої категорії
  • Пагулич Світлана Іванівна, спеціаліст другої категорії
  • Слободонюк Тетяна Василівна, спеціаліст першої категорії
  • Соловьєва Тетяна Михайлівна, молодший спеціаліст
  • Рєзнік Наталія Олександрівна, спеціаліст вищої категорії
  • Трофименко Світлана Володимирівна, спеціаліст вищої категорії
  • Харланова Тетяна Федорівна, спеціаліст першої категорії
  • Шачнєва Алла Олександрівна, спеціаліст першої категорії
  • Шульгіна Валентина Миколаївна, спеціаліст другої категорії

Методичне об’єднання художньо-естетичного циклу

  • Колісніченко Алла Вікторівна, спеціаліст першої категорії
  • Ватаг Ольга Анатоліївна, спеціаліст першої категорії
  • Дудніченко Валентина Михайлівна, молодший спеціаліст
  • Соромля Олександр Вікторович, спеціаліст першої категорії
  • Селютіна Наталія Вікторівна, молодший спеціаліст
  • Соловчук Майя Олександрівна, спеціаліст другої категорії

Методичне об’єднання вихователів

  • Дзадзамія Світлана Олексіївна, молодший спеціаліст
  • Дудніченко Валентина Михайлівна, молодший спеціаліст
  • Задкова Оксана Миколаївна, молодший спеціаліст
  • Козакова Наталія Миколаївна, спеціаліст першої категорії
  • Костіна Ріта Володимирівна, молодший спеціаліст
  • Курятник Світлана Іванівна, молодший спеціаліст
  • Лавріщева Світлана Миколаївна, молодший спеціаліст
  • Лисенко Ірина Володимирівна, молодший спеціаліст
  • Прокопенко Світлана Олександрівна, спеціаліст
  • Ничай Ірина Михайлівна, молодший спеціаліст
  • Рожко Валентина Володимирівна, молодший спеціаліст
  • Слєпогнлазова Валерія Володимирівна, спеціаліст
  • Снігач Анастасія Олександрівна, молодший спеціаліст
  • Франасюк Євгеніївна Леонідівна, молодший спеціаліст
  • Павлюк Василь Олексійович, спеціаліст другої категорії